Podcast #27 – Kto ma szanse na sukces w Szwecji? Rozmowa z Jerzym Rałowskim

Gościem specjalnym tego odcinka jest Jerzy Rałowski- wiceprezes Zarządu Szwedzko-Polskiej Izby Gospodarczej (svensk- polsk chamber of commerce).

W tym odcinku rozwiewamy wątpliwości wszystkich, którzy marzą o sukcesie na szwedzkim rynku pracy. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wejść na szwedzki rynek jako przedsiębiorca z Polski? Ten odcinek jest właśnie dla Ciebie!Odcinek skierowany jest do osób ambitnych, które pragną podjąć wyzwanie i osiągnąć sukces w Szwecji, zarówno jako pracownicy, jak i właściciele firm. Razem z Jerzym Rałowskim eksplorujemy kluczowe punkty niezbędne do zbudowania stabilnej pozycji na szwedzkim rynku.

W trakcie rozmowy dowiesz się o badaniach i znajomości rynku jako fundamentach udanego startu. Jerzy Rałowski podpowiada, jak nawiązywać kontakt z właściwymi osobami w konkretnych firmach, co jest kluczem do budowania trwałych relacji biznesowych.

Kto ma szanse na sukces w Szwecji? Odpowiedź brzmi, że każdy, kto oferuje wysoką jakość produktów i usług. Ale uwaga! Sukces wymaga inwestycji czasu i zaangażowania. Rynek szwedzki to dojrzały rynek, gotowy na nowe wyzwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *